DMTH6004SK3-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMTH6004SK3-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DMTH6004SK3-13
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka MOSFET N-CHA 60V 100A DPAK
Podatkovni listi: DMTH6004SK3-13.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DMTH6004SK3-13
Številka dela DMTH6004SK3-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis MOSFET N-CHA 60V 100A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 99894 pcs Podatkovni list DMTH6004SK3-13.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja TO-252, (D-Pak)
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.8 mOhm @ 90A, 10V
Odmik moči (maks.) 3.9W (Ta), 180W (Tc) Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Druga imena DMTH6004SK3-13DICT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4556pF @ 30V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 95.4nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 100A (Tc) 3.9W (Ta), 180W (Tc) Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)