GBJ1001-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
GBJ1001-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GBJ1001-F
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka RECT BRIDGE GPP 10A 100V GBJ
Podatkovni listi: GBJ1001-F.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
15 pcs
105 pcs
510 pcs
1005 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GBJ1001-F
Številka dela GBJ1001-F Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis RECT BRIDGE GPP 10A 100V GBJ Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 75864 pcs Podatkovni list GBJ1001-F.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 100V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.05V @ 5A
Tehnologija Standard Paket naprave za dobavitelja GBJ
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 4-SIP, GBJ Druga imena GBJ1001-FDI
GBJ1001F
delovna temperatura -65°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tip diode Single Phase
natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Standard 100V Through Hole GBJ Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10µA @ 100V
Tok - Povprečni popravek (Io) 10A Številka osnovnega dela GBJ1001
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
GBJ1004
GBJ1004
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: RECT BRIDGE GPP 400V 10A GBJ
Na zalogi: 4532 pcs
Prenesi: GBJ1004.pdf
RFQ
GBJ1002-F
GBJ1002-F
Opis: RECT BRIDGE GPP 10A 200V GBJ
Na zalogi: 61824 pcs
Prenesi: GBJ1002-F.pdf
RFQ
Opis: RECT BRIDGE GPP 100V 10A GBJ