HX2513F0026.000000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
HX2513F0026.000000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HX2513F0026.000000
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD
Podatkovni listi: HX2513F0026.000000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HX2513F0026.000000
Številka dela HX2513F0026.000000 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSC XO 26.000MHZ CMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33947 pcs Podatkovni list HX2513F0026.000000.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija SaRonix-eCera™ HX
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
Druga imena HX2513F0026.000000CT delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 26MHz natančen opis 26MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 20mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 100µA