MMSZ5250B-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
MMSZ5250B-7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MMSZ5250B-7
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Podatkovni listi: MMSZ5250B-7.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MMSZ5250B-7
Številka dela MMSZ5250B-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2484540 pcs Podatkovni list MMSZ5250B-7.pdf
Napetost - izolacija 25 Ohm Napetost - razčlenitev SOD-123
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Moč - maks 500mW Polarizacija SOD-123
Druga imena MMSZ5250B7 delovna temperatura -65°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Številka izdelka proizvajalca MMSZ5250B-7
Impedanca (Max) (Zzt) 20V Razširjen opis Zener Diode 500mW ±5% Surface Mount SOD-123
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Konfiguracija diode 100nA @ 15V
Opis DIODE ZENER 20V 500MW SOD123 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 900mV @ 10mA