SBR10U45SP5-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR10U45SP5-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBR10U45SP5-13
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE SBR 45V 10A POWERDI5
Podatkovni listi: SBR10U45SP5-13.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBR10U45SP5-13
Številka dela SBR10U45SP5-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SBR 45V 10A POWERDI5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 177151 pcs Podatkovni list SBR10U45SP5-13.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 470mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja PowerDI™ 5 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SBR® Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer PowerDI™ 5 Druga imena SBR10U45SP5-13DICT
Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tip diode Super Barrier
natančen opis Diode Super Barrier 45V 10A Surface Mount PowerDI™ 5 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 300µA @ 45V
Tok - Povprečni popravek (Io) 10A Capacitance @ Vr, F -