SBR1A30T5-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR1A30T5-7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBR1A30T5-7
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE SBR 30V 1A SOD523
Podatkovni listi: SBR1A30T5-7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBR1A30T5-7
Številka dela SBR1A30T5-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SBR 30V 1A SOD523 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 398787 pcs Podatkovni list SBR1A30T5-7.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 570mV @ 1A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja SOD-523 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 15ns
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SC-79, SOD-523
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Tip diode Super Barrier natančen opis Diode Super Barrier 30V 1A Surface Mount SOD-523
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 200µA @ 30V Tok - Povprečni popravek (Io) 1A
Capacitance @ Vr, F 95pF @ 1V, 1MHz