SBR20M45D1-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR20M45D1-13 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBR20M45D1-13
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE SBR 45V 20A TO252
Podatkovni listi: SBR20M45D1-13.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBR20M45D1-13
Številka dela SBR20M45D1-13 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SBR 45V 20A TO252 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 87602 pcs Podatkovni list SBR20M45D1-13.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 610mV @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja TO-252, (D-Pak) Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Super Barrier natančen opis Diode Super Barrier 45V 20A Surface Mount TO-252, (D-Pak)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 45V Tok - Povprečni popravek (Io) 20A