SBR8E20P5-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR8E20P5-7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBR8E20P5-7
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE SBR 20V 8A POWERDI5
Podatkovni listi: SBR8E20P5-7.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBR8E20P5-7
Številka dela SBR8E20P5-7 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SBR 20V 8A POWERDI5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 173914 pcs Podatkovni list SBR8E20P5-7.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 450mV @ 8A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 20V
Paket naprave za dobavitelja PowerDI™ 5 Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer PowerDI™ 5 Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Super Barrier natančen opis Diode Super Barrier 20V 8A Surface Mount PowerDI™ 5
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 20V Tok - Povprečni popravek (Io) 8A