SBR8E60P5-7D
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBR8E60P5-7D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBR8E60P5-7D
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE ARRY SBR 60V 8A POWERDI5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBR8E60P5-7D
Številka dela SBR8E60P5-7D Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE ARRY SBR 60V 8A POWERDI5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 249337 pcs Podatkovni list
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 530mV @ 8A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja PowerDI™ 5 Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija SBR® Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer PowerDI™ 5 Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Super Barrier natančen opis Diode Super Barrier 60V 8A Surface Mount PowerDI™ 5
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 580µA @ 60V Tok - Povprečni popravek (Io) 8A
Capacitance @ Vr, F -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SBR8M100P5-13
SBR8M100P5-13
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: DIODE SBR 100V 8A POWERDI5
Na zalogi: 242735 pcs
Prenesi: SBR8M100P5-13.pdf
RFQ
SBR8E60P5-7
SBR8E60P5-7
Opis: DIODE ARRY SBR 60V 8A POWERDI5