SBRT15M50AP5-13D
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SBRT15M50AP5-13D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SBRT15M50AP5-13D
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka DIODE SBR 50V 15A POWERDI5
Podatkovni listi: SBRT15M50AP5-13D.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SBRT15M50AP5-13D
Številka dela SBRT15M50AP5-13D Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis DIODE SBR 50V 15A POWERDI5 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 213835 pcs Podatkovni list SBRT15M50AP5-13D.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 540mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 50V
Paket naprave za dobavitelja PowerDI™ 5 Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija TrenchSBR Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer PowerDI™ 5 Druga imena SBRT15M50AP5-13DDI
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tip diode Super Barrier
natančen opis Diode Super Barrier 50V 15A Surface Mount PowerDI™ 5 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 150µA @ 50V
Tok - Povprečni popravek (Io) 15A Capacitance @ Vr, F -