Diodes Incorporated| Številka dela | SDM20U30LP-7 | Proizvajalec | Diodes Incorporated |
|---|---|---|---|
| Opis | DIODE SCHOTTKY 30V 200MA 2DFN | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 369551 pcs | Podatkovni list | SDM20U30LP-7.pdf |
| Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če | 575mV @ 200mA | Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) | 30V |