SMAJ130CA-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ130CA-13-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ130CA-13-F
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V SMA
Podatkovni listi: SMAJ130CA-13-F.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ130CA-13-F
Številka dela SMAJ130CA-13-F Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 130V 209V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 787394 pcs Podatkovni list SMAJ130CA-13-F.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMA Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AC, SMA
Druga imena SMAJ130CA-FDITR delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.9A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Številka osnovnega dela SMAJ130 Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMAJ130C
SMAJ130C
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 130V 219.45V DO214AC
Na zalogi: 253986 pcs
Prenesi: SMAJ130C.pdf
RFQ
SMAJ130CA-E3/5A
SMAJ130CA-E3/5A
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: TVS DIODE 130V 209V DO214AC
Na zalogi: 636462 pcs
Prenesi: SMAJ130CA-E3/5A.pdf
RFQ
SMAJ130CA-M3/61
SMAJ130CA-M3/61
Prenesi: SMAJ130CA-M3/61.pdf
SMAJ130CA-13
SMAJ130CA-13
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 130V 209V SMA
Prenesi: SMAJ130CA-13.pdf
SMAJ130CA
SMAJ130CA
Prenesi: SMAJ130CA.pdf
SMAJ130CA-TP
SMAJ130CA-TP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Prenesi: SMAJ130CA-TP.pdf
SMAJ130CA M2G
SMAJ130CA M2G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Prenesi: SMAJ130CA M2G.pdf
SMAJ130CA-HRA
SMAJ130CA-HRA
Opis: TVS DIODE DO214AC
Prenesi:
SMAJ130CA-M3/5A
SMAJ130CA-M3/5A
Prenesi: SMAJ130CA-M3/5A.pdf
Proizvajalci: Bourns Inc.
Opis: TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AC
Prenesi: SMAJ130CA.pdf
SMAJ130CA-E3/61
SMAJ130CA-E3/61
Prenesi: SMAJ130CA-E3/61.pdf
SMAJ130CA R3G
SMAJ130CA R3G
Prenesi: SMAJ130CA R3G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika