SMAJ28CA-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMAJ28CA-13-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ28CA-13-F
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.4V SMA
Podatkovni listi: SMAJ28CA-13-F.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ28CA-13-F
Številka dela SMAJ28CA-13-F Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 28V 45.4V SMA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 548686 pcs Podatkovni list SMAJ28CA-13-F.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMA Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer DO-214AC, SMA
Druga imena SMAJ28CA-FDIDKR delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.8A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Številka osnovnega dela SMAJ28
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMAJ28CA M2G
SMAJ28CA M2G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AC