SMCJ130CA-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ130CA-13-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ130CA-13-F
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka TVS DIODE 130V 209V SMC
Podatkovni listi: SMCJ130CA-13-F.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ130CA-13-F
Številka dela SMCJ130CA-13-F Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 130V 209V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 173347 pcs Podatkovni list SMCJ130CA-13-F.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 130V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 209V
Napetost - razčlenitev (min) 144V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena SMCJ130CA-FDI delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.2A Zmogljivost @ Pogostost -