SMCJ43CA-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMCJ43CA-13-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ43CA-13-F
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka TVS DIODE 43V 69.4V SMC
Podatkovni listi: SMCJ43CA-13-F.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ43CA-13-F
Številka dela SMCJ43CA-13-F Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TVS DIODE 43V 69.4V SMC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 96686 pcs Podatkovni list SMCJ43CA-13-F.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 43V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 69.4V
Napetost - razčlenitev (min) 47.8V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja SMC Serija -
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Druga imena SMCJ43CA-FDITR
SMCJ43CA13F
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21.6A Zmogljivost @ Pogostost -
Dvosmerni kanali 1 Številka osnovnega dela SMCJ43
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SMCJ43CA M6G
SMCJ43CA M6G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AB
Na zalogi: 265630 pcs
Prenesi: SMCJ43CA M6G.pdf
RFQ
SMCJ43CA-E3/57T
SMCJ43CA-E3/57T
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Na zalogi: 247225 pcs
Prenesi: SMCJ43CA-E3/57T.pdf
RFQ
SMCJ43CA-13
SMCJ43CA-13
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: TVS DIODE 43V 69.4V SMC