TB2600M-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
TB2600M-13-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TB2600M-13-F
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka THYRISTOR PROTECT BIDIR 50A SMB
Podatkovni listi: TB2600M-13-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TB2600M-13-F
Številka dela TB2600M-13-F Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis THYRISTOR PROTECT BIDIR 50A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132876 pcs Podatkovni list TB2600M-13-F.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 3.5V Stanje napetosti - izklop 220V
Voltage - Breakover 300V Serija -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-214AA, SMB
Druga imena TB2600M-FDICT Število elementov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - maksimalni impulz (8 / 20μs) 250A
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 60pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TB2600L-13-F
TB2600L-13-F
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: THYRISTOR PROTECT BIDIR 30A SMB