WT325CI0016.369000
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
WT325CI0016.369000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: WT325CI0016.369000
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka OSC TCXO 16.369MHZ CLP SNWV SMD
Podatkovni listi: WT325CI0016.369000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije WT325CI0016.369000
Številka dela WT325CI0016.369000 Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis OSC TCXO 16.369MHZ CLP SNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5628 pcs Podatkovni list WT325CI0016.369000.pdf
Napetost - oskrba 2.8V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija SaRonix-eCera™ WT
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod Clipped Sine Wave
Druga imena WT325CI0016.369000DKR delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±2ppm
Pogostost 16.369MHz natančen opis 16.369MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 1.5mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -