ZXT10N20DE6TA
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
ZXT10N20DE6TA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZXT10N20DE6TA
Proizvajalec / znamka: Diodes Incorporated
Opis izdelka TRANS NPN 20V 3.5A SOT23-6
Podatkovni listi: ZXT10N20DE6TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZXT10N20DE6TA
Številka dela ZXT10N20DE6TA Proizvajalec Diodes Incorporated
Opis TRANS NPN 20V 3.5A SOT23-6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 281362 pcs Podatkovni list ZXT10N20DE6TA.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 20V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 100mA, 3.5A
Vrsta tranzistorja NPN Paket naprave za dobavitelja SOT-23-6
Serija - Moč - maks 1.1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-23-6
Druga imena ZXT10N20DE6TATR delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca - prehod 140MHz
natančen opis Bipolar (BJT) Transistor NPN 20V 3.5A 140MHz 1.1W Surface Mount SOT-23-6 DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 200 @ 2A, 2V
Tok - odklop zbiralnika (maks.) 100nA Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 3.5A