100AWDP2T1B1M1QEH
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100AWDP2T1B1M1QEH
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V
Podatkovni listi: 100AWDP2T1B1M1QEH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100AWDP2T1B1M1QEH
Številka dela 100AWDP2T1B1M1QEH Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32121 pcs Podatkovni list 100AWDP2T1B1M1QEH.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala On-Mom
Serija 100A Mere izreza plošče Circular - 6.35mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 30,000 Cycles
natančen opis Toggle Switch DPDT Panel Mount Trenutna ocena 5A (AC/DC)
Circuit DPDT Bushing Thread 1/4-40
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja Brass, Chrome Plated
Dolžina aktuatorja 10.55mm