100AWSP1T1B4M2QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100AWSP1T1B4M2QE
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Podatkovni listi: 100AWSP1T1B4M2QE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100AWSP1T1B4M2QE
Številka dela 100AWSP1T1B4M2QE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39620 pcs Podatkovni list 100AWSP1T1B4M2QE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-On
Serija 100A Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 30,000 Cycles
natančen opis Toggle Switch SPDT Through Hole Trenutna ocena 5A (AC/DC)
Circuit SPDT Bushing Thread Unthreaded
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja Brass, Chrome Plated
Dolžina aktuatorja 12.70mm