200AWMDP3T1A1VS2QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200AWMDP3T1A1VS2QE
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH TOGGLE DPDT 3A 120V
Podatkovni listi: 1.200AWMDP3T1A1VS2QE.pdf2.200AWMDP3T1A1VS2QE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 200AWMDP3T1A1VS2QE
Številka dela 200AWMDP3T1A1VS2QE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH TOGGLE DPDT 3A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28216 pcs Podatkovni list 1.200AWMDP3T1A1VS2QE.pdf2.200AWMDP3T1A1VS2QE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-Off-On
Serija 200A Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 50,000 Cycles natančen opis Toggle Switch DPDT Through Hole
Trenutna ocena 3A (AC/DC) Circuit DPDT
Bushing Thread Unthreaded Tip aktuatorja Standard Round
Material aktuatorja Brass, Chrome Plated Dolžina aktuatorja 10.16mm