200AWMSP2T1A1M2RE
E-SwitchE-Switch
200AWMSP2T1A1M2RE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200AWMSP2T1A1M2RE
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Podatkovni listi: 1.200AWMSP2T1A1M2RE.pdf2.200AWMSP2T1A1M2RE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 200AWMSP2T1A1M2RE
Številka dela 200AWMSP2T1A1M2RE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26804 pcs Podatkovni list 1.200AWMSP2T1A1M2RE.pdf2.200AWMSP2T1A1M2RE.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 20V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-Mom
Serija 200A Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk Druga imena EG2461
T201209
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 50,000 Cycles natančen opis Toggle Switch SPDT Through Hole
Trenutna ocena 0.4VA (AC/DC) Circuit SPDT
Bushing Thread Unthreaded Tip aktuatorja Standard Round
Material aktuatorja Brass, Chrome Plated Dolžina aktuatorja 10.16mm