200AWMSP4T2A1M6RE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200AWMSP4T2A1M6RE
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V
Podatkovni listi: 1.200AWMSP4T2A1M6RE.pdf2.200AWMSP4T2A1M6RE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200AWMSP4T2A1M6RE
Številka dela 200AWMSP4T2A1M6RE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21178 pcs Podatkovni list 1.200AWMSP4T2A1M6RE.pdf2.200AWMSP4T2A1M6RE.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 20V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala Mom-Off-Mom
Serija 200A Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 50,000 Cycles
natančen opis Toggle Switch SPDT Through Hole, Right Angle Trenutna ocena 0.4VA (AC/DC)
Circuit SPDT Bushing Thread Unthreaded
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja Brass, Chrome Plated
Dolžina aktuatorja 6.10mm