200MDP1T2B2M7RE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 200MDP1T2B2M7RE
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V
Podatkovni listi: 1.200MDP1T2B2M7RE.pdf2.200MDP1T2B2M7RE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 200MDP1T2B2M7RE
Številka dela 200MDP1T2B2M7RE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21879 pcs Podatkovni list 1.200MDP1T2B2M7RE.pdf2.200MDP1T2B2M7RE.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 20V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-On
Serija 200 Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole, Right Angle, Vertical Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 30,000 Cycles
natančen opis Toggle Switch DPDT Through Hole, Right Angle, Vertical Trenutna ocena 0.4VA (AC/DC)
Circuit DPDT Bushing Thread Unthreaded
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja Brass, Chrome Plated
Dolžina aktuatorja 5.33mm