300AWSP4J2BLKM2RE
E-SwitchE-Switch
300AWSP4J2BLKM2RE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 300AWSP4J2BLKM2RE
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
Podatkovni listi: 300AWSP4J2BLKM2RE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 300AWSP4J2BLKM2RE
Številka dela 300AWSP4J2BLKM2RE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27474 pcs Podatkovni list 300AWSP4J2BLKM2RE.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 20V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala Mom-Off-Mom
Serija 300A Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 30,000 Cycles
natančen opis Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole Trenutna ocena 0.4VA (AC/DC)