400AWMSP1R1BLKM7QE
E-SwitchE-Switch
400AWMSP1R1BLKM7QE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400AWMSP1R1BLKM7QE
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH ROCKER SPDT 3A 120V
Podatkovni listi: 1.400AWMSP1R1BLKM7QE.pdf2.400AWMSP1R1BLKM7QE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
504 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400AWMSP1R1BLKM7QE
Številka dela 400AWMSP1R1BLKM7QE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROCKER SPDT 3A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36645 pcs Podatkovni list 1.400AWMSP1R1BLKM7QE.pdf2.400AWMSP1R1BLKM7QE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-On
Serija 400A Mere izreza plošče -
Pakiranje Bulk Druga imena EG4334
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole, Right Angle, Vertical
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 30,000 Cycles natančen opis Rocker Switch SPDT 3A (AC/DC) 120V Through Hole, Right Angle, Vertical
Trenutna ocena 3A (AC/DC) Barva - pogon / pokrov Black