700ADP7B10M2QE
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 700ADP7B10M2QE
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 120V
Podatkovni listi: 700ADP7B10M2QE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
216 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 700ADP7B10M2QE
Številka dela 700ADP7B10M2QE Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23267 pcs Podatkovni list 700ADP7B10M2QE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Tip Standard Sklop zaključka PC Pin
Funkcija stikala On-Mom Serija 700A
Mere izreza plošče Circular - 6.35mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Panel Mount, Rear
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 50,000 Cycles natančen opis Pushbutton Switch DPDT Standard Panel Mount, Rear
Trenutna ocena 3A (AC/DC) Barva - pogon / pokrov White