D16OAS11KGRNGRN
pregled izdelka
Številka dela: D16OAS11KGRNGRN
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Podatkovni listi: D16OAS11KGRNGRN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D16OAS11KGRNGRN
Številka dela D16OAS11KGRNGRN Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5086 pcs Podatkovni list D16OAS11KGRNGRN.pdf
Voltage Rating - DC 24V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala On-Mom Serija D16
Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia Pakiranje Bulk
Druga imena Q6313066
T1574273
delovna temperatura -20°C ~ 55°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 100,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VDC Vrsta osvetlitve, barva LED, Green
Lastnosti - Električno življenje 50,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front Trenutna ocena 8A (AC), 6A (DC)