D16OAS12BGRN
pregled izdelka
Številka dela: D16OAS12BGRN
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
Podatkovni listi: 1.D16OAS12BGRN.pdf2.D16OAS12BGRN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije D16OAS12BGRN
Številka dela D16OAS12BGRN Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5015 pcs Podatkovni list 1.D16OAS12BGRN.pdf2.D16OAS12BGRN.pdf
Voltage Rating - DC 24V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala On-Mom Serija D16
Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -20°C ~ 55°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 100,000 Cycles
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) 14 VAC/DC
Vrsta osvetlitve, barva Incandescent, Green Lastnosti -
Trenutna ocena 8A (AC), 6A (DC) Barva - pogon / pokrov Green