KC25A30.001NPS
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KC25A30.001NPS
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH ROTARY 5POS 350MA 125V
Podatkovni listi: 1.KC25A30.001NPS.pdf2.KC25A30.001NPS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije KC25A30.001NPS
Številka dela KC25A30.001NPS Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY 5POS 350MA 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21772 pcs Podatkovni list 1.KC25A30.001NPS.pdf2.KC25A30.001NPS.pdf
Voltage Rating - AC 125V Sklop zaključka PC Pin
Serija KC Mere izreza plošče Circular - 9.80mm Dia
Operativna sila 8.770gfm Število pozicij 5
Število Poljakov na palubo 2 Število palub 1
Tip montaže Panel Mount, Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Indeks ustavi Fixed Lastnosti -
natančen opis Rotary Switch 5 Position DP5T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount, Through Hole Globina zadaj plošča 14.20mm
Trenutna ocena 350mA (AC) Kontakt Timing Non-Shorting (BBM)
Kontaktni material Copper Alloy Obrnite se na Dokončaj Silver
Vezje na palubi DP5T Angle of Throw 30°
Tip aktuatorja Flatted (6.35mm Dia) Dolžina aktuatorja 30.00mm