L16PLT10HGRNGRN
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L16PLT10HGRNGRN
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka PILOT LIGHT RECT GRN 6VDC
Podatkovni listi: 1.L16PLT10HGRNGRN.pdf2.L16PLT10HGRNGRN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L16PLT10HGRNGRN
Številka dela L16PLT10HGRNGRN Proizvajalec E-Switch
Opis PILOT LIGHT RECT GRN 6VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6562 pcs Podatkovni list 1.L16PLT10HGRNGRN.pdf2.L16PLT10HGRNGRN.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 6V
Kotni kot - Tip LED
Sklop zaključka - Serija L16
Ocene DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.63" (16.00mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Preglednost objektiva - Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm
Barva objektiva - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva svetilke Green Ingress Protection -
Lastnosti - natančen opis LED Panel Indicator Green 6V Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm