MS085R100F150V1A
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS085R100F150V1A
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH SNAP ACT SPDT 0.4VA 20V
Podatkovni listi: MS085R100F150V1A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS085R100F150V1A
Številka dela MS085R100F150V1A Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH SNAP ACT SPDT 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60236 pcs Podatkovni list MS085R100F150V1A.pdf
Voltage Rating - DC 20V Voltage Rating - AC 20V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-Mom
Serija MS Sila sproščanja 40gf
Pretvarjanje 0.043" (1.1mm) Pakiranje Bulk
Overtravel - delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Delovno mesto 0.335" (8.5mm) Operativna sila 150gf