P16OAS11KGRNGRN
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P16OAS11KGRNGRN
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
Podatkovni listi: P16OAS11KGRNGRN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P16OAS11KGRNGRN
Številka dela P16OAS11KGRNGRN Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5447 pcs Podatkovni list P16OAS11KGRNGRN.pdf
Voltage Rating - DC 24V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard, Illuminated Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala On-Mom Serija P16
Mere izreza plošče Circular - 16.00mm Dia Pakiranje Bulk
delovna temperatura -20°C ~ 55°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 100,000 Cycles
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) 24 VDC
Vrsta osvetlitve, barva LED, Green Lastnosti -
Trenutna ocena 8A (AC), 6A (DC) Barva - pogon / pokrov Green