PV4F2G011-311
E-SwitchE-Switch
PV4F2G011-311 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PV4F2G011-311
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 48V
Podatkovni listi: 1.PV4F2G011-311.pdf2.PV4F2G011-311.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PV4F2G011-311
Številka dela PV4F2G011-311 Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH PUSHBUTTON DPDT 2A 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5329 pcs Podatkovni list 1.PV4F2G011-311.pdf2.PV4F2G011-311.pdf
Voltage Rating - DC 48V Tip Vandal Resistant, Illuminated
Sklop zaključka Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Funkcija stikala On-On
Serija PV4, LAMB Mere izreza plošče Circular - 19.00mm Dia
Pakiranje Bulk Druga imena EG4720
PV4F2G011311
delovna temperatura -20°C ~ 55°C Tip montaže Panel Mount, Front
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 1,000,000 Cycles
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Napetost osvetlitve (nominalno) 1.8 VDC
Vrsta osvetlitve, barva LED, Red Lastnosti -
Trenutna ocena 2A (DC) Barva - pogon / pokrov Black