RDMER10S1R
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RDMER10S1R
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 42V
Podatkovni listi: 1.RDMER10S1R.pdf2.RDMER10S1R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RDMER10S1R
Številka dela RDMER10S1R Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 42V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39026 pcs Podatkovni list 1.RDMER10S1R.pdf2.RDMER10S1R.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 42VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija RDM
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tape & Reel (TR)
delovna temperatura -60°C ~ 125°C Število pozicij 10
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 25,000 Steps Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Dolžina 0.291" (7.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.317" (8.05mm) Lastnosti IP67 - Dust Tight, Waterproof
Električno življenje 25,000 Steps natančen opis Dip Switch BCD 10 Position Surface Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 42VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material -