RP8100B2M1CEBLKBLKNIL
E-SwitchE-Switch
RP8100B2M1CEBLKBLKNIL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP8100B2M1CEBLKBLKNIL
Proizvajalec / znamka: E-Switch
Opis izdelka SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V
Podatkovni listi: 1.RP8100B2M1CEBLKBLKNIL.pdf2.RP8100B2M1CEBLKBLKNIL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP8100B2M1CEBLKBLKNIL
Številka dela RP8100B2M1CEBLKBLKNIL Proizvajalec E-Switch
Opis SWITCH PB SPST-NO 0.125A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34553 pcs Podatkovni list 1.RP8100B2M1CEBLKBLKNIL.pdf2.RP8100B2M1CEBLKBLKNIL.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala Off-Mom Serija RP8100
Mere izreza plošče Circular - 13.60mm Dia Pakiranje Bulk
Druga imena EG4570 delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje - Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti - Električno življenje 500,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Front Trenutna ocena 125mA (AC), 100mA (DC)