ESS20-124-DC24V-4A
E-T-AE-T-A
E-T-A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ESS20-124-DC24V-4A
Proizvajalec / znamka: E-T-A
Opis izdelka CIR BRKR SOLID STATE 4A 24VDC
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 685 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 685 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ESS20-124-DC24V-4A
Številka dela ESS20-124-DC24V-4A Proizvajalec E-T-A
Opis CIR BRKR SOLID STATE 4A 24VDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 685 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 24V Serija ESS20-0
Število Poljakov 1 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Napetost osvetlitve (nominalno) -
Osvetlitev - Trenutna ocena 4A