204-12WRED
E-Z-HookE-Z-Hook
204-12WRED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 204-12WRED
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka LEAD TEST MINI-HOOK 12" RED
Podatkovni listi: 1.204-12WRED.pdf2.204-12WRED.pdf3.204-12WRED.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 204-12WRED
Številka dela 204-12WRED Proizvajalec E-Z-Hook
Opis LEAD TEST MINI-HOOK 12" RED Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / RoHS neskladen
Količina na voljo 21267 pcs Podatkovni list 1.204-12WRED.pdf2.204-12WRED.pdf3.204-12WRED.pdf
Žični merilnik 22 AWG Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Temperaturno območje 221°F (105°C) Serija E-Z-MINI-HOOK™ X100W
Druga imena 204-12W RED
20412WRED
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / RoHS non-compliant natančen opis 12.0" (304.80mm) Mini Hook To Mini Hook Test Lead 1000V (1kV) 1 Lead, Red
Trenutna ocena 2.5A Vsebina 1 Lead, Red
Konfiguracija Grabber, Hook to Grabber, Hook Dolžina kabla 12.0" (304.80mm)