204XM-36BLK
E-Z-HookE-Z-Hook
204XM-36BLK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 204XM-36BLK
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka LEAD TEST MICRO HOOK 36" BLACK
Podatkovni listi: 204XM-36BLK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 204XM-36BLK
Številka dela 204XM-36BLK Proizvajalec E-Z-Hook
Opis LEAD TEST MICRO HOOK 36" BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18962 pcs Podatkovni list 204XM-36BLK.pdf
Žični merilnik 22 AWG Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Temperaturno območje 221°F (105°C) Serija E-Z-MICRO-HOOK™ XM
Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 36.0" (914.40mm) Micro Hook To Micro Hook Test Lead 1000V (1kV) 1 Lead, Black
Trenutna ocena 2.5A Vsebina 1 Lead, Black
Konfiguracija Grabber, Hook to Grabber, Hook Dolžina kabla 36.0" (914.40mm)