601W-60GRY
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 601W-60GRY
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"
Podatkovni listi: 1.601W-60GRY.pdf2.601W-60GRY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 601W-60GRY
Številka dela 601W-60GRY Proizvajalec E-Z-Hook
Opis TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13129 pcs Podatkovni list 1.601W-60GRY.pdf2.601W-60GRY.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost - ocenjena 5000V (5kV)
Tip Patch Cord Metoda zlaganja Front Stacking
Serija E-Z-MINI-HOOK™ X100W Ocene -
Druga imena 601W-60 GRY
601W-60 GRY-ND
Q4055479H
Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
natančen opis 60.0" (1524.00mm) Banana Plug, Single, Stackable To Mini Hook Patch Cord 5000V (5kV) Trenutna ocena 4A
Vsebina 1 Lead, Gray Konfiguracija Banana to Grabber, Hook
Dolžina kabla 60.0" (1524.00mm) 2. priključek Mini Hook