613XR-60BLK
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 613XR-60BLK
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka LEAD TEST MINIHOOK 60" BLK
Podatkovni listi: 613XR-60BLK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 613XR-60BLK
Številka dela 613XR-60BLK Proizvajalec E-Z-Hook
Opis LEAD TEST MINIHOOK 60" BLK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20462 pcs Podatkovni list 613XR-60BLK.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost - ocenjena 5000VDC (5kV)
Temperaturno območje 221°F (105°C) Serija E-Z-MINI-HOOK™ XR
Druga imena 613XR-60 BLK
613XR-60 BLK-ND
Q3913386
Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
natančen opis 60.0" (1524.00mm) Mini Hook To Wire Leads Test Lead 5000VDC (5kV) 1 Lead, Black Trenutna ocena 4A
Vsebina 1 Lead, Black Konfiguracija Grabber, Hook to Wire Leads
Dolžina kabla 60.0" (1524.00mm) 2. priključek Wire Leads
1. priključek Mini Hook
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
613P.6
613P.6
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: CABLE 3POS MALE PANEL RCPT .6M
Na zalogi: 7465 pcs
Prenesi: 613P.6.pdf
RFQ
613MLFT
613MLFT
Proizvajalci: IDT (Integrated Device Technology)
Opis: IC CLOCK MULT LOW PHASE 16-SOIC
Na zalogi: 4256 pcs
Prenesi: 613MLFT.pdf
RFQ
613SS4
613SS4
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR 4DIP
Prenesi:
613PCBM
613PCBM
Opis: CONN RCPT MALE 3POS GOLD SOLDER
Prenesi: 613PCBM.pdf
613SS4=NEW
613SS4=NEW
Opis: MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR
Prenesi: 613SS4=NEW.pdf
613P.3
613P.3
Opis: CABLE ASSY PNL-MNT MALE 3POS .3M
Prenesi: 613P.3.pdf
613PCCM
613PCCM
Prenesi: 613PCCM.pdf
613SS2
613SS2
Prenesi:
613MLF
613MLF
Prenesi: 613MLF.pdf
613SS4=NEW1
613SS4=NEW1
Opis: MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR
Prenesi: 613SS4=NEW1.pdf
6139B8 0091000
6139B8 0091000
Proizvajalci: Belden
Opis: RG-11/U PLENUM COAX
Na zalogi: 59 pcs
613S.3
613S.3
Opis: CABLE ASSY PNL-MNT FEM 3POS .3M
Prenesi: 613S.3.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika