680-60BLK
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 680-60BLK
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"
Podatkovni listi: 680-60BLK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 680-60BLK
Številka dela 680-60BLK Proizvajalec E-Z-Hook
Opis TEST LEAD BANANA TO GATOR 60" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18556 pcs Podatkovni list 680-60BLK.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost - ocenjena -
Tip Patch Cord Metoda zlaganja Non Stackable
Serija 680 Ocene -
Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 60.0" (1524.00mm) Banana Plug, Single To Alligator Clip, Insulated Patch Cord
Trenutna ocena - Vsebina 1 Lead, Black
Konfiguracija Banana to Alligator Dolžina kabla 60.0" (1524.00mm)
2. priključek Alligator Clip, Insulated 1. priključek Banana Plug, Single
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
680-5A
680-5A
Proizvajalci: Wakefield-Vette
Opis: HEATSINK TO-220 OMNIDIRECT BLK
Na zalogi: 17356 pcs
Prenesi: 680-5A.pdf
RFQ
680-6
Proizvajalci: Microsemi
Opis: DIODE STD REC 10A SMD
Na zalogi: 618 pcs
Prenesi: 680-6.pdf
RFQ
680/2 BK038
680/2 BK038
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE MOD COIL 2COND BLACK 10'
Na zalogi: 5828 pcs
Prenesi: 680/2 BK038.pdf
680-6000-WO
680-6000-WO
Proizvajalci: EAO
Opis: ILLUMINATION PUSHBUTTON-ACTUATOR
Prenesi:
680-75K
680-75K
Proizvajalci: Wakefield-Vette
Opis: HEATSINK PASSIVE ALUMINUM BLACK
Prenesi:
Prenesi: 680-5K.pdf
Prenesi: 680-75A.pdf
Prenesi: 680-75220.pdf
680-SMG
680-SMG
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: CONTACT SOCKET SZ 16
680-60-S
680-60-S
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: TEST LEAD BANA/GATOR 60" SET/10
Prenesi: 680-60-S.pdf
680-60RED
680-60RED
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: TEST LEAD BANANA TO GATOR 60"
Prenesi: 680-60RED.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika