684-18BLK
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 684-18BLK
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka LEAD TEST ALLIG CLIP BLK 18"
Podatkovni listi: 1.684-18BLK.pdf2.684-18BLK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 684-18BLK
Številka dela 684-18BLK Proizvajalec E-Z-Hook
Opis LEAD TEST ALLIG CLIP BLK 18" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17354 pcs Podatkovni list 1.684-18BLK.pdf2.684-18BLK.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost - ocenjena 5000VDC (5kV)
Temperaturno območje 221°F (105°C) Serija 684
Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 18.0" (457.20mm) Alligator Clip, Insulated To Alligator Clip, Insulated Test Lead 5000VDC (5kV) 1 Lead, Black
Trenutna ocena 4A Vsebina 1 Lead, Black
Konfiguracija Alligator to Alligator Dolžina kabla 18.0" (457.20mm)
2. priključek Alligator Clip, Insulated 1. priključek Alligator Clip, Insulated
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
684-2
Proizvajalci: Microsemi
Opis: BRIDGE RECTIFIER
Na zalogi: 444 pcs
Prenesi: 684-2.pdf
RFQ
684-24BLK
684-24BLK
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP BLK 24"
Na zalogi: 16982 pcs
Prenesi: 684-24BLK.pdf
RFQ
684-12-S
684-12-S
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP 12" SET/10
Na zalogi: 2661 pcs
Prenesi: 684-12-S.pdf
684-144RED
684-144RED
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP RED 144"
Prenesi: 684-144RED.pdf
684-12 R/B
684-12 R/B
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP 12" RED/BLK
Prenesi: 684-12 R/B.pdf
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP BLK 144"
Prenesi: 684-144BLK.pdf
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP RED 18"
Prenesi: 684-18RED.pdf
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP 24" SET/10
Prenesi: 684-24-S.pdf
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP 24" RED/BLK
Prenesi: 684-24 R/B.pdf
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP 18" SET/10
684-24BLU
684-24BLU
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP 24" BLUE
Prenesi: 684-24BLU.pdf
684
Proizvajalci: Adafruit
Opis: BOARD OLED 16BIT 0.96" MICRO SD
Prenesi: 684.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika