684-36BLK
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 684-36BLK
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka LEAD TEST ALLIG CLIP BLK 36"
Podatkovni listi: 1.684-36BLK.pdf2.684-36BLK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 684-36BLK
Številka dela 684-36BLK Proizvajalec E-Z-Hook
Opis LEAD TEST ALLIG CLIP BLK 36" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17167 pcs Podatkovni list 1.684-36BLK.pdf2.684-36BLK.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost - ocenjena 5000VDC (5kV)
Temperaturno območje 221°F (105°C) Serija 684
Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 36.0" (914.40mm) Alligator Clip, Insulated To Alligator Clip, Insulated Test Lead 5000VDC (5kV) 1 Lead, Black
Trenutna ocena 4A Vsebina 1 Lead, Black
Konfiguracija Alligator to Alligator Dolžina kabla 36.0" (914.40mm)
2. priključek Alligator Clip, Insulated 1. priključek Alligator Clip, Insulated
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
684-24RED
684-24RED
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP RED 24"
Na zalogi: 15748 pcs
Prenesi: 684-24RED.pdf
RFQ
684-24BLK
684-24BLK
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP BLK 24"
Na zalogi: 16982 pcs
Prenesi: 684-24BLK.pdf
RFQ
684-3
Proizvajalci: Microsemi
Opis: BRIDGE RECTIFIER
Na zalogi: 482 pcs
Prenesi: 684-3.pdf
684-36-S
684-36-S
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP 36" SET/10