684-60BLK
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 684-60BLK
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka LEAD TEST ALLIG CLIP BLACK 60"
Podatkovni listi: 1.684-60BLK.pdf2.684-60BLK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 684-60BLK
Številka dela 684-60BLK Proizvajalec E-Z-Hook
Opis LEAD TEST ALLIG CLIP BLACK 60" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15581 pcs Podatkovni list 1.684-60BLK.pdf2.684-60BLK.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost - ocenjena 5000VDC (5kV)
Temperaturno območje 221°F (105°C) Serija 684
Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC) Proizvajalec Standardni čas vodenja 2 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 60.0" (1524.00mm) Alligator Clip, Insulated To Alligator Clip, Insulated Test Lead 5000VDC (5kV) 1 Lead, Black
Trenutna ocena 4A Vsebina 1 Lead, Black
Konfiguracija Alligator to Alligator Dolžina kabla 60.0" (1524.00mm)
2. priključek Alligator Clip, Insulated 1. priključek Alligator Clip, Insulated
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
6840-4500PL
6840-4500PL
Proizvajalci: 3M
Opis: 40/2R/BM SKT/.100
Na zalogi: 16129 pcs
Prenesi: 6840-4500PL.pdf
RFQ
684-60-S
684-60-S
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP 60" SET/10
Na zalogi: 1901 pcs
Prenesi: 684-60-S.pdf
RFQ
6840-4500JL
6840-4500JL
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SOCKET 40POS VERT .100"
Prenesi: 6840-4500JL.pdf
6840
Proizvajalci: SCS
Opis: TABLE RUNNER ESD GRAY 2' X 50'
Na zalogi: 243 pcs
Prenesi: 6840.pdf
684-6
Proizvajalci: Microsemi
Opis: BRIDGE RECTIFIER
Na zalogi: 422 pcs
Prenesi: 684-6.pdf
Proizvajalci: Microsemi
Opis: BRIDGE RECTIFIER
Na zalogi: 407 pcs
684-36YEL
684-36YEL
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP YELLOW 36"
Prenesi: 684-36YEL.pdf
684-36WTE
684-36WTE
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP WHITE 36"
Prenesi: 684-36WTE.pdf
684/4 BK038
684/4 BK038
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE MOD COIL 6COND BLACK 20'
Na zalogi: 327 pcs
Prenesi: 684/4 BK038.pdf
684-60 R/B
684-60 R/B
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP 60" RED/BLK
Prenesi: 684-60 R/B.pdf
684-60RED
684-60RED
Opis: LEAD TEST ALLIG CLIP RED 60"
Prenesi: 684-60RED.pdf
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: CABLE MOD COIL 6COND BLACK 10'
Na zalogi: 629 pcs
Prenesi: 684/2 BK038.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika