9106-12RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9106-12RED
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka TEST LEAD BANANA TO BANANA 12"
Podatkovni listi: 9106-12RED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 9106-12RED
Številka dela 9106-12RED Proizvajalec E-Z-Hook
Opis TEST LEAD BANANA TO BANANA 12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22383 pcs Podatkovni list 9106-12RED.pdf
Žični merilnik 22 AWG Napetost - ocenjena -
Tip Patch Cord Metoda zlaganja Front Stacking (Both Connectors)
Serija 9106 Ocene -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
natančen opis 12.0" (304.80mm) Banana Plug, Single, Stackable To Banana Plug, Single, Stackable Patch Cord Trenutna ocena -
Vsebina 1 Lead, Red Konfiguracija Banana to Banana
Dolžina kabla 12.0" (304.80mm) 2. priključek Banana Plug, Single, Stackable