9120-12RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 9120-12RED
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka PATCHCORD .025" SQ SCKT RED 12"
Podatkovni listi: 9120-12RED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 9120-12RED
Številka dela 9120-12RED Proizvajalec E-Z-Hook
Opis PATCHCORD .025" SQ SCKT RED 12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22131 pcs Podatkovni list 9120-12RED.pdf
Žični merilnik 28 AWG Napetost - ocenjena 600VDC
Temperaturno območje 221°F (105°C) Serija 9120
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
natančen opis 12.0" (304.80mm) Socket, Square, 0.025" (0.64mm) To Socket, Square, 0.025" (0.64mm) Test Lead 600VDC 1 Lead, Red Trenutna ocena 1A
Vsebina 1 Lead, Red Konfiguracija Socket to Socket
Dolžina kabla 12.0" (304.80mm) 2. priključek Socket, Square, 0.025" (0.64mm)
1. priključek Socket, Square, 0.025" (0.64mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: PanaVise
Opis: TELESCOPING SUPPORT BRACE
Na zalogi: 5648 pcs
Prenesi:
RFQ
9120-4500JL
9120-4500JL
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SOCKET 20POS .100" STR G
Na zalogi: 5502 pcs
Prenesi: 9120-4500JL.pdf
RFQ
9120
Proizvajalci: B&K Precision
Opis: POWER SUPPLY 0-30V 0-3A PROGRAM
Prenesi: 9120.pdf
9120-12BLK
9120-12BLK
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: PATCHCORD .025" SQ SCKT BLK 12"
Prenesi: 9120-12BLK.pdf
912-CN NC032
912-CN NC032
Proizvajalci: Alpha Wire
Opis: M12 PLASTIC 6PORT 1SIG LED
Prenesi: 912-CN NC032.pdf
9120
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: FERRULE BRASS FOR ROUND HANDLE
Prenesi: 9120.pdf
9120-4500PL
9120-4500PL
Proizvajalci: 3M
Opis: CONN SOCKET 20POS .100" STR GOLD
Prenesi: 9120-4500PL.pdf
Proizvajalci: PanaVise
Opis: LAPTOP MOUNT LED LIGHT USB
Prenesi:
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: ROUND SPACER NYLON 25.27MM
9120-4-S
9120-4-S
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: PATCHCORD SQ SOCKET SET/10 4"
Prenesi: 9120-4-S.pdf
Opis: FAN TUBEAXIAL SLEEVE USB
912-9MM
912-9MM
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: ROUND SPACER NYLON 9MM
Prenesi: 912-9MM.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika