BXHL-60RED
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BXHL-60RED
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60"
Podatkovni listi: BXHL-60RED.pdf
Status RoHs Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BXHL-60RED
Številka dela BXHL-60RED Proizvajalec E-Z-Hook
Opis TEST LEAD BANANA TO GRABBER 60" Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez svinca / RoHS neskladen
Količina na voljo 6726 pcs Podatkovni list BXHL-60RED.pdf
Žični merilnik 18 AWG Napetost - ocenjena -
Tip Patch Cord Metoda zlaganja Non Stackable
Serija E-Z-MACRO-HOOK™ XHL Ocene -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
natančen opis 60.0" (1524.00mm) Banana Plug, Single To Macro Hook Patch Cord Trenutna ocena -
Vsebina 1 Lead, Red Konfiguracija Banana to Grabber, Hook
Dolžina kabla 60.0" (1524.00mm) 2. priključek Macro Hook