P703-12BLK
E-Z-HookE-Z-Hook
E-Z-Hook
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P703-12BLK
Proizvajalec / znamka: E-Z-Hook
Opis izdelka LEAD TEST PICO HK-SQ SKT BLK 12"
Podatkovni listi: P703-12BLK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P703-12BLK
Številka dela P703-12BLK Proizvajalec E-Z-Hook
Opis LEAD TEST PICO HK-SQ SKT BLK 12" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14294 pcs Podatkovni list P703-12BLK.pdf
Žični merilnik 28 AWG Napetost - ocenjena 600VDC
Temperaturno območje 221°F (105°C) Serija E-Z-PICO-HOOK™ P703
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - izolacija Poly-Vinyl Chloride (PVC)
natančen opis 12.0" (304.80mm) Pico Hook To Socket, Square, 0.025" (0.64mm) Test Lead 600VDC 1 Lead, Black Trenutna ocena 1A
Vsebina 1 Lead, Black Konfiguracija Grabber, Hook to Socket
Dolžina kabla 12.0" (304.80mm) 2. priključek Socket, Square, 0.025" (0.64mm)
1. priključek Pico Hook
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
P703-6BLK
P703-6BLK
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: LEAD TEST PICO HK-SQ SKT BLK 6"
Na zalogi: 14521 pcs
Prenesi: P703-6BLK.pdf
RFQ
P703-12-S
P703-12-S
Proizvajalci: E-Z-Hook
Opis: LEAD TEST PICO HK-SQ SKT SET/10
Na zalogi: 1548 pcs
Prenesi: P703-12-S.pdf
RFQ
Opis: LEAD TEST PICO HK-SQ SKT 10PC 6"