552-8000-W0
EAOEAO
EAO
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 552-8000-W0
Proizvajalec / znamka: EAO
Opis izdelka EMERGENCY STOP SWITCH WITH TWIST
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 552-8000-W0
Številka dela 552-8000-W0 Proizvajalec EAO
Opis EMERGENCY STOP SWITCH WITH TWIST Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1960 pcs Podatkovni list
Serija * Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
natančen opis Configurable Switch Body
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
552-4
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: PLUG BANANA STD RIVET .218" BRS
Na zalogi: 44851 pcs
Prenesi: 552-4.pdf
RFQ
55200-00-02-A
55200-00-02-A
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: SENSOR ANGLE 360DEG WIRE LEADS
Na zalogi: 9141 pcs
Prenesi: 55200-00-02-A.pdf
RFQ
5520
Proizvajalci: Pomona Electronics
Opis: SMD GRABBER TEST CLIPS 10PC
Prenesi: 5520.pdf
55200-00-02-C
55200-00-02-C
Opis: SENSOR HALL ABSOLUTE POS ROTATE
Prenesi: 55200-00-02-C.pdf
5520001803F
5520001803F
Proizvajalci: Dialight
Opis: LED CBI 5MM BI-LEVEL BLANK/RED
Prenesi:
Proizvajalci: Parallax, Inc.
Opis: SX KEY (ALONE)
Proizvajalci: Dialight
Prenesi:
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Opis: FIXED IND 100UH 10A 27 MOHM TH
5520-RC
5520-RC
Proizvajalci: Bourns, Inc.
Prenesi: 5520-RC.pdf
Opis: PLUG BANANA STD RIVET .187" BRS
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika